• blogger
 • facebook
 • google
 • linkedin
 • myspace
 • pinterest
 • paypal
 • picasa
 • skype
 • soundcloud
 • viddler
 • vimeo
 • virb
 • youtube
 • zerply
Kameralı canlı sohbet siteleri

Kameralı canlı sohbet siteleri

Canlı sohbet sitesi ailesi ile birlikte canlı sohbet sitesi platformunda, kameralı sohbet olarak hizmet gösteren Omegla sohbet sitemiz, siz sohbet severlere yıllardır en kaliteli, en saygılı, en düzeyli en kendini bilen chat sitesi olarak hizmet vermekteyiz. Sohbet sitesi olarak hizmet verme den önce yazılı chat olan sohbet siteleri kameralı sohbet siteleri kurulduk dan sonra zamana ayak uydurmak, teknolojiyi yakalamak amacıyla dönüşümünü sağlamış. Canlı sohbet dalında hizmet veren, sohbet sitesi ile birleşmiş ve kameralı canlı sohbet siteleri arasında bir numara olmayı başarmıştır.

Canlı sohbet in görüntülü canlı sohbetten farkı yoktur. Canlı sohbet denme nedeni ise sadece artık canlı sohbet ve sesli chat aramalarında alına bilecek sahipsiz isim yani domain kalmamasıdır. Bütün domainler denenmiş ve bitmiştir. Bu kategorideki aramalarda googlede başarı sağlayamayan kişiler googlede kişilerin aramalarına bakarak hangi yöne kayacaklarını, hangi isimleri alacaklarını belirleme yoluna gitmişlerdir. İşte canlı sohbet sitesi, canlı sohbet siteleri, canlı sohbet de böyle yeni bir yön olmuştur. Bu çaba bu aramalarda googlede yükselmeyenler canlı sohbet aramasında yükselme amacı Taşımalarından dır. Çünkü bu sohbet kelimesinin aranması ve bu kelimedeki site sayısı ile bu arama ve site sayısı aynı oranda değildir. canlı sohbet kelimesinde googlede daha hızlı çıkış yapılabilecektir. Bu aramada en büyük handikap ise, canlı sohbet denildiğinde telefonla sohbet edilen 900 lü hatlar geliyor ilk insanın aklına. Hatta google aramalarında ilk çıkan sonuçta bu tür haberler veya siteler oluyor.Ama güzel bir çalışma ile canlı sohbet içerikli bir site o aramaları geride bıraka bilir. Buradaki şansı canlı sohbet kelimesindeki aramaya oranla daha bir fazladır. Yüzdelik olarak hesaplar isek yüzde 50 daha bir şansı vardır. kameralı sohbet veya Ome TV veya görüntülü sohbet her hangi aramada olursa olsun, bizce sitenin içeriği önemlidir. Siteye tesadüfen bu aramalarla gelen birisini sitede ağırlayamadık tan sonra, sitede tutamadık tan sonra bir anlam ifade etmez. Önemli olan nereden gelirse gelsin, gelen kişinin siteniz içerisinde eğlenceli ortam bula bilmesidir. Siteye giren kişiyi o sesli chat sitesinde tutacak olan o muhabbet, o sohbet, o ortamdır. Sesli sohbet siteleri ancak bu şekilde başarı sağlaya bilir. Canlı sohbet siteleri hiçte öyle küçümsenecek sayıda olan siteler değildir. Sanlı sohbet siteleri sayıca o kadar çok olmasaydı zaten bu rekabet bu site ismi çılgınlığı ortaya çıkmazdı. Rekabet kalite getirir derler, ama canlı sohbet siteleri için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Sesli sohbet veya canlı sohbet siteleri arasındaki rekabet kalitesizliği ortaya çıkartmıştır. User tuta bilme adına çok akıl almaz konularda taviz verile bildiği gözlemlediğimiz şeyler arasındadır. Googlede bu kelimenin aramalarında ikinci sayfada da yerini alan Sohbet sitemizin amacı, seo çalışmalarıyla, ve siz katılımcıları ile birinci sayfada yerini almak olduğundan, daha da iyi bir yerlere gelip, sesli chat kullanıcılarına daha kaliteli hizmeti suna bilmektir.

Sesli görüntülü eğlence siteleri, veya daha genellersek chatrulet sitelerinde kalite seviye vs. gibi önemsediğimiz şeylerin yanı sıra, sunucu kalitesi, canlı sohbet oda kalitesi sunucu, host kalitesi hatta domain aldığınız firmanın kalitesi de çok fazlasıyla önem arz eden unsurlardır.
Mesela örneklememiz gerekirse bir canlı sohbet, sesli görüntülü sohbet sitesi düşünelim canlı sohbet siteleri içerisi kaliteli seviyeli, değerli kişilerle dolu olsun eğer ki canlı sohbet odaları kaliteli değilse kaliteli bir firmadan alınmıyorsa veya sesli chat siteleri nin domain firması sağlam değilse ne olur? Domain firması sağlam değilse o sesli sohbet siteleri içerisin de ki kişiler, sesli görüntülü sohbet siteleri ne giriş yapamazlar. Site kapanır veya anlık kapanır açılır. İçeride bulunan kişiler ortam ne denli samimi seviyeli olursa olsun, keyifli bir sohbet ede bilme imkânı olmaz.
Düşünün sohbete başlamışsınız pat site kapandı canlı sohbet sitesinde herkes siteden düştü anında tekrar girseniz bile 2 dakikanızı alır ve o sohbet o eğlence ortamı ister istemez bozulur. Onun içindir ki sadece ortam değil kaliteli olması gereken ortamı sağlayan mekanı sağlam direkler üstüne inşa etmek gerekli.

Leave a reply