Sesli Kal Site Girişi

Sesli Kal Site Girişi

Merhabalar Sayın Ziyaretçi Son Günlerde Sıkça Sorun Yaşadığımız Problemi Araştırmalarımız ve Bilgilerimiz Sonucunda Tespit Ederek Bu Sorunu Ortadan Kaldırdık.Windows 8 İşletim Sistemli Bilgisayarlarda Sesli Sohbet Sitelerinde Password Yani Odaya Girerken Yazdığımız Şifre Login Yapmak Neredeyse Hayli Bir Zor.Çözümünü Kısa Bir Özetle Resimli Anlatım Olarak Sizlerle Paylaşmak İstedik.Windows 10 Yüklü Kullanıcılarda Bu İşlemi Uyguladıklarında Sorunsuzca Görevleri […]

21 Ağustos 2016 Pazar - 0 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

Merhabalar Sayın Ziyaretçi Son Günlerde Sıkça Sorun Yaşadığımız Problemi Araştırmalarımız ve Bilgilerimiz Sonucunda Tespit Ederek Bu Sorunu Ortadan Kaldırdık.Windows 8 İşletim Sistemli Bilgisayarlarda Sesli Sohbet Sitelerinde Password Yani Odaya Girerken Yazdığımız Şifre Login Yapmak Neredeyse Hayli Bir Zor.Çözümünü Kısa Bir Özetle Resimli Anlatım Olarak Sizlerle Paylaşmak İstedik.Windows 10 Yüklü Kullanıcılarda Bu İşlemi Uyguladıklarında Sorunsuzca Görevleri İle Sohbet Odasına Erişim Yapacaklardır.Anlatıma Geçiyoruz Bilgisayarınızda uYGULAYINIZ.

Selam Arkadaşlar Seslikal Giriş Anlatımı seslikal Firması Adına Yenilikler Getirmeye Devam Ediyoruz örneğin Sesli Chat Sitelerine Naıl Girilir Bununla Alakalı Prfosonel Bir Video Hazırlanmakta Ve bu videoyu şimdi  Sizlere Sunacağız,Örneğin Sesli Sohbet Sitelerine Naıl Girilebiliceğini Ve Sohbet Ekranında Nelerin Ne İşe Yarıyacağını Sizlere Bu Videoda Güzel Bir Şekilde Anlatılcakdır Eğerki Sizlerde Bununla Alakalı Birşeyler Eklemek İsterseniz Bizlere Yazmanızı İsteriz Sizlere Her Zaman En Yenisini Sunmaya Devam Ediyoruz işte videomuz tıklayın izleyin Seslisohbetlere ilk defa giriş yapıyorsanız Aktivite x yüklemeyi ihmal etmeyiniz. Şimdiden Herkeze Bol Eylenceler..

 

https://www.youtube.com/watch?v=bro6lckfBnE

Süper Bir giriş Anlatımı Sesli Sohbete Yeni Giriş Yapanlar İzlesin (Windows 7) SpeakychatSpeakychat sesli sohbet odaları içerisine giriş seslichat salonları içine bağlanmak isteyenlerin izlemesi gereken videodur. Videodaki görüntüler windows 7 işletim sistemi kullanıcıları için hazırlanmıştır. Speakychat odalarına girerken java sorunuyla karşılaşanların izlemesi gereken video görüntüsüdür. Sorunlarınızı lütfen site girişindeki yorum alanlarına yazılı olarak bırakabilirsiniz. Görüntülü chat odalarına giremiyorum, kameralı sohbet edemiyorum diyenlere yardım etmek için hazırda bekliyoruz. Videoda bazı noktalarda kekelemeler oldu onuda idare edin arkadaşlar ilk defa böyle bir şey denendiği için acemilik diyelim. Umarım yinede işinizi görecek paylaşım yapmışızdır. seslikal.com

Evet yanlış duymadınız sitemiz  odalar arası yarışmada bütün odaları ile 555 onlineyi buldu ve bu gecede emegi gecen tüm oda sahipleirmize teşşekürederiz.Cok guzle bir gece idi sesli ve görüntülü sohbet sitelerinde işde bu dedirten bir calışma vardı Sitemiz sesli kal sohbet eülence sitesi bu tür yarışmaları  haftada bir kere yapar ve çok faideli de oluyor çok güzel sonuçlar elde ediyoruz işte en son düzenlenen yarışmada sitemizin sayısı 555 kişi oldu Oda sahiplerine tsk ediyoruz.

Görüntülü arkadaş siteleri genelikle arkadaşlık siteleri arasında ilk olan seslikal  cam chat, Görüntülü Chat,Görüntülü sohbet, görüntülü arkadaşlık, web chat, kameralı chat, kameralı arkadaşlık, görüntülü sohbet, kameralı sohbet servisinde chat odaları ve arkadaş kanalları  ve odaları vasıtasıyla karşılıklı sohbet imkanı bulunmaktadır. Seslikal sitemizin  “argo ve ahlaki değerlere ters düşen ve bu ” amaçlı kullanılması yasaktır.

Seslikal Kullanıcıların genel sohbet,chat  odalarında bayan arkadaş, bay arkadaş ile sohbet edebilmeleri için ÜCRETSİZ ÜYELİK alıp sohbete giriş yapmaları yeterlidir.

Sevgili arıyorum, Arkadaş arıyorum diyenler, arkadaşlarla sohbet etmek istiyorum, arkadaş ara özelliğini kullanarak resimli arkadaş ile seslikal arkadaşlık sitesi üzerinde web chat yapabilir. Arzu eden iki kişi birebir cam acabilir,seslikonuşabilir, sohbet etmek istediklerinde ise sitenin özel oda özelliğini kullanabilirler. Özel oda Özel  sohbet ,Özel muhabet,sadece bay veya bayan iki kişinin karşılıklı konuşabildiği ücrete tabi özel sohbet odasıdır. Seslikal Özel sohbet .chat,konuşma  görünlü için  sohbete giriş resmine  tıklayınız.Hoş sohbetlerdileriz.

Sesli Kal Sesli VE canlı sohbet sitesi görüyorsunuz ki sizler için elinden geleni yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir